Pieluchy wielorazowe

Jaki rodzaj pieluch wielorazowych wybrać?

Rodzaje pieluch wielorazowych

Każda ekomama po podjęciu decyzji o kupnie pieluszek wielorazowych zamiast pampersów staje przed nie lada wyzwaniem – wyborem rodzaju pieluch, które będą odpowiednie dla dziecka. Producenci ekologicznych pieluch dostarczają nam produkty o różnych typach budowy, czy zapięciach, upiększając je przy okazji kolorowymi wzorami przyjaznymi dla oka. Chętnie pomogę Ci w odpowiedzi na pytanie, jaki rodzaj pieluch wielorazowych wybrać. Przedstawię znane i lubiane typy pieluszek, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

 

Pieluchy AIO

Pieluszki AIO, czyli All in One zostały pozytywnie odebrane przez mamy dzięki łatwej regulacji, która sprawia, że pielucha wielorazowa jest wygodna i idealnie dopasowana do pupy dziecka. Regulacja jest możliwa dzięki specjalnym napom znajdującym się z przodu pieluch. Nie ma mowy, by skóra Twojego dziecka była podrażniona – pieluszka “oddycha” i nie ociera. Ponadto cechuje się wysoką chłonnością, która zabezpieczy przed przeciekaniem, a Twoje dziecko nie będzie miało uczucia dyskomfortu.

Chłonność zapewnia bawełna organiczna, zaś z zewnątrz, pieluszki chronione są odpornym na wodę poliestrem TPU. Pieluchy AIO dostępne są w różnych wersjach – dla noworodków (AIO Newborn), jak i dla większych dzieci (AIO One Size). Jeśli nie wiesz jaki rodzaj pieluch wielorazowych wybrać dla dziecka to mocno zastanów się nad pieluszkami All in One – wygodne, chłonne i dostępne dla dzieci o różnej wadze..

Pieluchy Hybrydowe

Ekologiczne pieluszki hybrydowe są nowością na rynku ekologicznych produktów. To najnowsza generacja pieluch SIO, czyli Snap in One (Zapnij w jedno). Pieluszki te złożone są z miękkiego otulacza, który zapewnia wygodę dziecku, a także ze wpinanego wkładu. Wkłady do pieluszek dostępne są w kilku wersjach. Możemy wybrać mikrofibrę, materiał bawełniany, konopno-bawełniany, bądź jednorazowy bidegradowalny. W ofercie znajdziesz również dwa rodzaje zapięć – na napy oraz na rzepy. Pieluchy hybrydowe cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż w ciągu dnia wymieniamy tylko wkłady, co zapewnia wygodę i oszczędność.

Pieluchy ONE

Wielorazowe pieluszki ONE to udoskonalone modele, które cechują się większą chłonnością, a także unikalnym systemem zapięć o nazwie Outlast. System ten pozwala nam na wybór rodzaju – zapięcia na napy, bądź na rzepy. Dzięki swej chłonności zaleca się stosowanie ich nocą, w trakcie długich wypraw, czy podróży. Pieluchy O.N.E są przeznaczone dla dzieci o różnej wadze – od 4.5 kg do nawet 16 kg.

Regulacja pieluchy jest łatwa i wygodna. Wkłady z łatwością możemy wpinać i wypinać, zaś zewnętrza warstwa jest miękka w dotyku i odporna na wodę. Nie musisz również martwić się zużyciem zapięć, gdyż w pieluchach ONE możesz zastosować wymienny zestaw. Wkład jest wykonany w 100% z mikrofibry, która spełnia znakomicie swoją rolę. Ten rodzaj pieluch wielorazowych warto mieć w swoim zestawie i stosować chociażby na wypadek dłuższych spacerów – zapewne będziesz zadowolona z wyboru tych pieluszek.

Pieluchy Pop-In 2w1

Wielorazowe pieluszki Pop-In 2 w 1 to zgrabniejsze formy pieluszek, które zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, łatwo dostosowujących się do kształtów dziecka. To wszystko w trosce o komfort Twojej pociechy! Materiał typu Coolmax cieszy się uznaniem mam, którym zależy na czasie, bowiem pieluszki te schną niesamowicie szybko. Pop-In V2 nadaje się do stosowania w dzień, jaki i nocą. Nocą jednak zaleca się użycie wkładu na noc, który zapewni odpowiednią chłonność.

Pieluchy Pop-in 2w1 nadają się na cały okres pieluchowania. Oprócz wcześniej wspomnianej wersji Coolmax możemy wybrać opcję z bambusa, która jest aksamitnie miękka i naturalna – idealna dla wrażliwej skóry. Wygodne zapięcia sprawią, że przebieranie dziecka będzie łatwe i przyjemne. Nie ma mowy również o przeciekach, a to wszystko dzięki specjalnemu podwójnemu klinowi wokół nóżek. Pieluszki Pop-in 2 w 1 to rodzaj pieluch wielorazowych nie tylko wygodny, ale również zachwycający pod względem wyglądu. Sama się przekonaj i poznaj różne modele tych cudownych pieluszek.

Powyższe opisy pieluszek wielorazowych powinny ułatwić Ci podjęcie decyzji. Różnorodne rodzaje pieluch wielorazowych sprawiają, że wybór nie jest prosty, lecz pozwala to nam na znalezienie pieluszek idealnych, które w pełni przypadną nam do gustu, a zarazem będą wygodne i zdrowe dla dziecka. Powyższe porady sprawią, że poznasz najlepsze dostępne modele wraz z ich zaletami. Przekonaj się sama i wybierz dla Twojego dziecka to co najlepsze!

Przeczytaj więcej: Pieluchy Wielorazowe opinie zyskują wyśmienite!