Pieluchy wielorazowe

Pieluchy do pływania

Pieluchy do pływania - Majtki kąpielowe

Beztroska zabawa na plaży i w basenie to to czego rodzice chcą dla swoich dzieci. Możemy uniknąć przykrych niespodzianek i zatroszczyć się o to, by nasze dzieci mogły bawić się w wodzie do woli. Deską ratunkową w tym przypadku są pieluchy do pływania, które idealnie sprawdzą się zarówno na basenach, jak i w trakcie pobytu na plaży. Zadbaj o to, by Twoje dziecko czuło się komfortowo, a Ty nie będziesz musiała się o nic martwić!

Dzięki pieluchom do pływania Twoje dziecko z łatwością zacznie poznawać wodny świat. Kto wie, może Twój maluch wyrośnie na świetnego pływaka? Daj swojemu dziecku więcej swobody w wodzie, niech nie ogranicza go ciężki pampers!

Wygodne, a zarazem piękne pieluchy do pływania

Pieluchy do pływania zaskakują nie tylko wygodą, ale również walorami estetycznymi. Przez wielu traktowane są jak kreacje kąpielowe. Na pewno nie jedna osoba zwróci na nie uwagę! Nowoczesne majtki kąpielowe różnią się od tradycyjnych bawełnianych kąpielówek technologią wykonania. To właśnie dlatego dziecko ma pełną swobodę ruchu, a zarazem bezpieczeństwo w trakcie długich zabaw w odzie.

Pieluchy do pływania zostały uszyte z naturalnych tkanin o najwyższej jakości – specjalnie w trosce o dobro maluchów. Pieluszki nie tylko odpowiednio leżą na ciele dziecka, ale również nie obciskają i nie obcierają ich delikatnej skóry. Co najważniejsze, pieluchy do pływania nie nabierają wody, jak w przypadku zwykłych pieluszek. Dziecko nie musi więc nosić dodatkowego balastu i nie jest ściągane na dno.

Rodzaje pieluch do pływania

Pieluchy Close Parent Pop-In Swim

Pieluchy do pływania marki Close Parent zostały wykonane ze specjalnego laminatu, co sprawia, że majtki są lżejsze, a zarazem bardziej elastyczne od zwykłego neoprenu. Pieluszki Pop-in Swim składają się z trzech warstw:

  • wewnątrz mają polar, którego zadaniem jest odprowadzanie wilgoci,
  • na zewnątrz posiada materiał, który zachwyca swoją odpornością na plamy,
  • między nimi umieszczona została wodoodporna membrana.

Tak zbudowana pielucha do pływania daje nam pewność, że unikniemy przykrych niespodzianek. Pieluchy Close Parent Pop-in Swim dostępne są w czterech rozmiarach, które dobieramy według wagi dziecka. Majtki kąpielowe idealnie dopasowują się w pasie oraz nogach, co daje gwarancję bezpieczeństwa w trakcie wodnych zabaw!

Pieluchy Grovia Swim

Pieluchy do pływania Grovia stworzono z myślą o małych pływakach. Przede wszystkim zadbano o ich bezpieczeństwo – nie musimy martwić się wyciekiem! Trzy dostępne rozmiary dają nam swobodę w odpowiednim dopasowaniu do ciała dziecka. Odpowiednie zapięcie umożliwiają wbudowane napy, które ułatwią regulację. Majtki kąpielowe Grovia wewnątrz mają dzianinę frotte, zaś na zewnątrz użyty został wodoodporny i biodegradowalny poliester TPU. Co więcej, zadbano również o ich wygląd – pieluchy Grovia Swim dostępne są w kolorach i urzekających wzorach zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Wystarczy wybrać odpowiednie pieluchy do pływania i nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się z dzieckiem nad morze, jezioro, czy aquaparku. Majtki kąpielowe możemy również stosować w trakcie zabaw w wannie – nasze dzieci to uwielbiają! Kąpieluszki to nie tylko komfort i bezpieczeństwo dziecka, ale również dopasowanie się do wymogów pływalni i kąpielisk. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoje dziecko bawiło się w wodzie do woli!

Przeczytaj więcej: Pieluchy Wielorazowe opinie zyskują wyśmienite!