Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluchy AIO | Polska Pieluchowa
Pieluchy wielorazowe

Pieluchy AIO

Pieluchy AIO to model ekologicznych pieluch wielorazowych cieszący się sporą popularnością wśród rodziców, jak i ekspertów z dziedziny ekoproduktów. Ich popularność stale rośnie za sprawą wysokiej jakości materiałów, z jakich powstały, a także dzięki możliwości stosowania ich przez długi czas – od okresu niemowlęcego, do końca pieluchowania. To wielka okazja na oszczędzenie sporej kwoty!

Pieluchy AIO – naturalny materiał

Pieluchy AIO powstały na bazie materiałów cechujących się naturalnym pochodzeniem, a co za tym idzie wysoką biodegradowalnością. Tak dobrane materiały to gwarancja bezpieczeństwa dla skóry dziecka. Oznacza to, iż nawet rodzice dzieci z problemami skórnymi mogą śmiało je stosować.

Sprawdź również, czy Pieluchy Close Parent opinie mają dobre!

Otulacz pieluchy AIO wykonany został z poliestru TPU i upiększony wzorami przyciągającymi wzrok. Z pewnością się w nich zakochasz i wybierzesz coś ciekawego dla swojej córeczki, bądź syna. Wkłady chłonne na bazie bawełny organicznej dają nie tylko wysoką chłonność, ale również miękkie otulenie dla pupy dziecka.

Plusy pieluch AIO

Pieluchy AIO pod kątem aspektów zdrowotnych biją swoich konkurentów, czyli pampersy, które są szeroko promowane w mediach, lecz zawierają sporo substancji szkodliwych dla dziecka. Warto zastanowić się nad wyborem produktów, które zakładamy swoim dzieciom, bowiem mogą spowodować wiele złego.

Zobacz czym wyróżniają się Pieluchy Hybrydowe!

Kolejnym z plusów pieluch AIO jest komfort i ochrona przed wyciekiem nieczystości. Uczucie suchości, jakie daje wkład chłonny daje pełną wygodę w trakcie wielogodzinnego snu, czy zabaw. Pojemność wkładu daje wiele radości rodzicom, bowiem nie muszą co chwilę przebierać dziecka. Materiał jest na tyle elastyczny, iż łatwo dopasowuje się do ciała dziecka np. do nóżek – tym samym nie ocierając delikatnego naskórka. Oczywiście nie musisz martwić się krępowaniem ruchu, gdyż nie ma miejsca.

Pieluchy AIO to okazje do zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy. Policz sobie ile pampersów musiałabyś kupić przez cały okres pieluchowania dziecka. Pomyśl, że możesz je zastąpić niewielkim zestawem z ekologicznym produktami i zachować część pieniędzy!

Poznaj również Pieluchy 2 w 1!