Pieluszki GroVia All In One

Pieluszki GroVia All In One

Pieluszki All In One, czyli wszystko w jednym to jedna z propozycji wysokiej jakości artykułów higienicznych dla niemowląt i małych dzieci firmy GroVia. Ten rodzaj ekologicznych wielorazowych pieluszek wykonanych z otulacza oraz wkładów użytkuje się w nieco inny sposób, niż pozostałe pieluchy wielorazowego użytku tej samej firmy.

Read more

Ekologiczne pieluszki jednorazowe – opinie

Opienie o ekologicznych pieluszkach jednorazowych

W ostatnich czasach, wraz z rozwojem różnych gałęzi przemysłu przemysłu, możemy zaobserwować wzrastającą w pewnych środowiska oraz warstwach społecznych świadomość ekologiczną. Życie w stylu eko, ochrona natury poprzez wykorzystywanie biodegradowalnych składników oraz substancji bezpiecznych dla środowiska staje się coraz modniejsze i propagowane przez osoby znane i szanowane. Jednym ze sposobów dbałości o środowisko jest wybór naturalnych materiałów.

Read more

Pieluszki GroVia Outlast

Pieluszki GroVia Outlast

Jeden z czołowych producentów artykułów higienicznych dla niemowląt i dzieci, firma GroVia stworzyła linię pieluch wielorazowych zaopatrzonych w system Outlast, umożliwiający wybór konkretnego rodzaju zapięcia otulacza zgodnie z indywidualnymi preferencjami – na napy lub rzepy. Dzięki temu systemowi, zaopatrzone w niego wielorazowe pieluchy GroVia ONE stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów eko pieluch dostępnych na rynku.

Read more

Pieluchy Close Parent Pop In

Pieluchy Close Parent Pop In

Close Parent to jedna z czołowych firm i liczących się marek na rynku artykułów higienicznych dla niemowląt i dzieci. Wykorzystująca najnowsze rozwiązania techniczne oraz wysokiej jakości materiały potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwa, firma Close Parent jest rozpoznawalną i polecaną przez rodziców marką. Artykuły firmy Close Parent to przede wszystkim różnego rodzaju ekologiczne pieluchy wielorazowego użytku przeznaczone dla dzieci na cały okres pieluchowania – od noworodka po malucha stosującego majteczki treningowe w nauce świadomego korzystania z toalety.

Read more