Przechowywanie pieluch wielorazowych

Przechowywanie pieluch wielorazowych

Przechowywanie wielorazowych pieluch to dla wielu rodziców główny temat rozterek, w przypadku wszelkich debat o plusach, jak i minusach wielorazowych pieluszek.
Co jest tego główną przyczyną? Najpewniej to, iż wielu świeżo upieczonych rodziców często zniechęca właśnie ten fakt, że przecież się ich nie wyrzuca, a przechowuje. Czy jest to na tyle istotne, by się zniechęcić do takiego rozwiązania? Odpowiedź brzmi nie! Dlaczego? Już wszystko wyjaśniam! Read more

Pieluchy wielorazowe cena

Pieluchy wielorazowe cena

Jeżeli posiadasz rozterki, czy cena pieluch wielorazowych jest odpowiednia w stosunku do ich jakości – mogę Ci śmiało powiedzieć, że jest. Dlaczego? To wyjątkowo proste.
Wszystko za sprawą tego, iż pieluchy wielorazowe starczą Twojemu dziecku na cały okres przygody z pieluchowaniem. Zyskujesz dzięki temu towar, który nie dosyć że jest w pełni ekologiczny, to także bardzo użyteczny! Read more

Pieluchy 2 w 1

Pieluchy 2 w 1 - Ekologiczne pieluszki dla dzieci

Młodzi rodzice często mają dylemat związany z wyborem pieluszek dla swoich dzieci. Warto przyjrzeć się bliżej ekologicznym pieluchom 2 w 1! Dlaczego? Już wszystko wyjaśniam! Zostając rodzicem, zaczynasz się najpewniej zastanawiać nad wszystkimi potrzebami dziecka. Jedną z nich jest odpowiednie otulenie pupy, czyli wybór pieluszek dla maleństwa! Żeby ułatwić sobie życie, a dziecku zapewnić najwyższą wygodę użytkowania – postaw na pieluchy 2 w 1, które są idealnym rozwiązaniem. Read more

Pranie pieluch wielorazowych

Pranie Pieluch Wielorazowych

Ostatnio bardzo popularne stają się pieluchy wielorazowe nie tylko z uwagi na aspekt ekologiczny ale również ekonomiczny. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem rośnie również liczba zapytań: Jak prać pieluchy wielorazowe? Coraz więcej rodziców zastanawia się w jaki sposób wyprać pieluchę wielorazową tak, aby nie zmniejszyć jej chłonności i nie zniszczyć materiałów, z których są zrobione.

Read more

Wkłady do pieluch wielorazowych

Wkłady do pieluch wielorazowych - Wkłady chłonne do pieluszek

Bardzo istotnym elementem każdej pieluchy ekologicznej jest wkład chłonny. Wkłady do pieluch wielorazowych odpowiadają bowiem za pochłanianie wszelkiej wilgoci i gwarantowanie zabezpieczenia przed wyciekiem przez długie godziny. Co za tym idzie bardzo ważny jest materiał, z którego powstał, a zatem jego chłonność, pochodzenie i wpływ na skórę dziecka.

Wkłady do pieluch wielorazowych nie tylko szybko pochłaniają wilgoć, ale również bardzo szybko schną. Dzięki temu nie musisz mieć sporej ilości wkładek dla dziecka. Sam wkład jest kilkuwarstwowy, lecz dzięki swej przewiewności w mgnieniu oka schnie.

Read more

Pieluchy hybrydowe

Pieluchy hybrydowe - Pieluszki Hybrid Grovia

Rosnący popyt na pieluchy wielorazowe sprawia, że firmy produkujące ekologiczne pieluszki oferują nowe modele znacząco różniące się od siebie zastosowaniem, funkcjonalnością, czy budową. Jednym z najnowszych modeli są pieluchy hybrydowe, które łączą w sobie najlepsze elementy klasycznej pieluchy z otulaczem oraz pieluchy z kieszonką. Pieluchy Grovia Hybrid to pieluszki SIO, czyli Snap in One – „Zapnij w jedno”. Dzięki łatwości użytkowania oraz możliwości wymieniania wkładów chłonnych cieszą się sporym zainteresowaniem wśród ekologicznych rodziców.

Read more

Pieluchy wielorazowe – opinie

Pieluchy Wielorazowe opinie

Wraz z pojawieniem się na świecie dziecka w głowach rodziców pojawia się jeden cel – sprawienie, by maluszkowi żyło się, jak najlepiej. Już przed jego narodzinami wydajemy spore pieniądze na najpotrzebniejsze rzeczy, które zapewnią mu zdrowie, komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo. Sporo czasu poświęcamy również na wybór pieluszek – w dzisiejszych czasach jesteśmy zasypani ich różnorodnością. Jedno jest jednak pewne, że to właśnie pieluchy wielorazowe opinie mają bardzo dobre, w przeciwieństwie do szeroko promowanych, a zarazem niezdrowych pampersiaków.

Read more

Pieluchy do pływania

Pieluchy do pływania - Majtki kąpielowe

Beztroska zabawa na plaży i w basenie to to czego rodzice chcą dla swoich dzieci. Możemy uniknąć przykrych niespodzianek i zatroszczyć się o to, by nasze dzieci mogły bawić się w wodzie do woli. Deską ratunkową w tym przypadku są pieluchy do pływania, które idealnie sprawdzą się zarówno na basenach, jak i w trakcie pobytu na plaży. Zadbaj o to, by Twoje dziecko czuło się komfortowo, a Ty nie będziesz musiała się o nic martwić!

Read more

Jaki rodzaj pieluch wielorazowych wybrać?

Rodzaje pieluch wielorazowych

Każda ekomama po podjęciu decyzji o kupnie pieluszek wielorazowych zamiast pampersów staje przed nie lada wyzwaniem – wyborem rodzaju pieluch, które będą odpowiednie dla dziecka. Producenci ekologicznych pieluch dostarczają nam produkty o różnych typach budowy, czy zapięciach, upiększając je przy okazji kolorowymi wzorami przyjaznymi dla oka. Chętnie pomogę Ci w odpowiedzi na pytanie, jaki rodzaj pieluch wielorazowych wybrać. Przedstawię znane i lubiane typy pieluszek, które z pewnością przypadną Ci do gustu.

 

Read more

Majteczki treningowe

Majteczki treningowe

Majteczki treningowe wykonane na wzór ekologicznych pieluch wielorazowych są doskonałą opcją dla starszych dzieci w trakcie nauki odpieluchowania. Ten rodzaj artykułów higienicznych dla dzieci jest stanowi połączenie zalet tradycyjnych pieluszek eko z rozwiązaniami technicznymi pozwalającymi dzieciom łatwo i komfortowo przejść okres nauki korzystania z nocnika.

Read more

1 2