Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Przechowywanie pieluch wielorazowych | PolskaPieluchowa.pl
Pieluchy wielorazowe

Przechowywanie pieluch wielorazowych

Przechowywanie pieluch wielorazowych

Przechowywanie wielorazowych pieluch to dla wielu rodziców główny temat rozterek, w przypadku wszelkich debat o plusach, jak i minusach wielorazowych pieluszek.
Co jest tego główną przyczyną? Najpewniej to, iż wielu świeżo upieczonych rodziców często zniechęca właśnie ten fakt, że przecież się ich nie wyrzuca, a przechowuje. Czy jest to na tyle istotne, by się zniechęcić do takiego rozwiązania? Odpowiedź brzmi nie! Dlaczego? Już wszystko wyjaśniam!

Pieluszki wielorazowe można przechowywać za pomocą wielu rozwiązań, jakie proponują obecnie producenci. Dzięki temu, nie musisz się zamartwiać, gdzie wrzucić zabrudzoną pieluchę. Do wyboru masz między innymi: różne rodzaje toreb na brudne pieluchy, worki do zapięcia na wózek, jak i zwykłe worki biodegradowalne, do których warto dobrać odpowiednie olejki zapachowe. Poniżej przybliżę Ci zastosowanie kilku wymienionych powyżej akcesoriów, by przechowywanie pieluszek wielorazowych nie stanowiło dla Ciebie większego problemu!

Worki do zapięcia na wózek

Plusów akcesoriów do przechowywania zużytych pieluszek jest naprawdę dużo. Nawet w przypadku, kiedy wybierasz się ze swoim maleństwem na dłuższy spacer, nie musisz się zamartwiać co zrobisz, z ubrudzoną pieluszką. Możesz w tym przypadku skorzystać z worka do pieluch, który jest nieprzemakalny. Doczepiasz go do wózka, przez co masz go pod ręką. Co ważne, nie zajmuje zbyt wiele miejsca i równocześnie nie rzuca się w oczy!

Nieprzemakalny worek, to jedna z najbardziej nowoczesnych opcji przechowywania wielorazowych pieluch. Co więcej, ma on naprawdę wiele zastosowań!
Nada się także idealnie, podczas wycieczek nad morze czy jeziora, gdzie śmiało można wrzucić mokre stroje kąpielowe, bądź inne rzeczy, które pozostawione w zwykłej torbie spowodowały, by spore przemoczenie. Wraz z workiem, zyskujesz pewność, że nic z włożonych do niego rzeczy nie przecieknie na zewnątrz!

Olejki zapachowe

Jeżeli zamartwiasz się, że przechowywanie pieluch wielorazowych wiążę się z nieprzyjemnym zapachem – jesteś w błędzie! Dzięki specjalnym olejkom zapachowym, możesz śmiało zneutralizować każdy zapach. Ich dodatkowym plusem jest to, że dzięki składnikom, z jakich są produkowane, są antybakteryjne.

Decydując się na te różnorodne akcesoria do przechowywania pieluszek, możesz być pewna, że nikt nie domyśli się co skrywa dany worek bądź torba. Dzięki unikalnym kolorom jak i wzorom, taka rzecz, okaże się jedynie ozdobą dla Twojego wózka. Możesz być pewna, że pozazdrości tego nie jeden rodzic, który z pewnością zacznie się zastanawiać, co to za ciekawy gadżet!

Rodziców zachęcam także do przeczytania innych wpisów na naszym blogu. Zobacz między innymi: