Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Wkłady do pieluch wielorazowych - Wkłady chłonne do pieluszek eko
Pieluchy wielorazowe

Wkłady do pieluch wielorazowych

Wkłady do pieluch wielorazowych - Wkłady chłonne do pieluszek

Bardzo istotnym elementem każdej pieluchy ekologicznej jest wkład chłonny. Wkłady do pieluch wielorazowych odpowiadają bowiem za pochłanianie wszelkiej wilgoci i gwarantowanie zabezpieczenia przed wyciekiem przez długie godziny. Co za tym idzie bardzo ważny jest materiał, z którego powstał, a zatem jego chłonność, pochodzenie i wpływ na skórę dziecka.

Wkłady do pieluch wielorazowych nie tylko szybko pochłaniają wilgoć, ale również bardzo szybko schną. Dzięki temu nie musisz mieć sporej ilości wkładek dla dziecka. Sam wkład jest kilkuwarstwowy, lecz dzięki swej przewiewności w mgnieniu oka schnie.

Wkłady do pieluch wielorazowych – budowa

Wkłady do pieluch wielorazowych powstają z dokładnie wyselekcjonowanych naturalnych materiałów biodegradowalnych. Takie rozwiązanie jest najlepsze do delikatnej skóry dziecka, gdyż nie podrażnia, ani nie odparza ciała. Co więcej dziecko przez długi czas ma uczucie suchości, więc komfort jest znacznie większy niż w przypadku zwykłych pieluch, czy pampersów.

Wkłady do pieluszek wielorazowych wykonane są różnego typu materiałów. Producenci tacy, jak na przykład Grovia, czy Close Parent produkują wkłady chłonne z bawełny organicznej, mikrofibry, a nawet włókna bambusowego. Materiały te są w pełni naturalne, a co więcej przyjazne dla skóry.

Dzięki wkładom do pieluch wielorazowych w środku panuje odpowiednia temperatura. Nie ma mowy o przegrzaniu, czy chłodzie. Przewiewność sprawia, że nie musimy martwić się odparzeniami, a cyrkulacja powietrza sprawia, że skóra dziecka jest cały czas sucha.

Wkłady chłonne do pieluch są wpinane przy pomocy napów, które są trwałe i pozwalają na szybką wymianę w otulaczu. Sporą zaletą jest również ich kształt – klepsydra. Taka budowa pozwala na dokładnie wpasowanie do otulacza i odprowadzanie wilgoci w szybki sposób.

Wpływ wkładów do pieluszek wielorazowych na zdrowie dziecka

Wkłady do pieluszek wielorazowych mają więcej zadań aniżeli tylko wchłanianie wilgoci z pieluchy. Dla przykładu włókna bambusowe mają właściwości antybakteryjne i hipoalergiczne. Wrażliwa skóra dziecka jest dokładnie chroniona.

Superchłonne włókna zapewnią Twojemu dziecku odpowiednią ochronę w trakcie długich podróży, czy nocy. Twoje maleństwo będzie miało sucho do samego rana, co za tym idzie sen będzie spokojny i nie przerwie go żadna nieprzyjemność.