Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluchy Hybrydowe dla Dzieci - Pieluszki Hybrid Grovia
Pieluchy wielorazowe

Pieluchy hybrydowe

Pieluchy hybrydowe - Pieluszki Hybrid Grovia

Rosnący popyt na pieluchy wielorazowe sprawia, że firmy produkujące ekologiczne pieluszki oferują nowe modele znacząco różniące się od siebie zastosowaniem, funkcjonalnością, czy budową. Jednym z najnowszych modeli są pieluchy hybrydowe, które łączą w sobie najlepsze elementy klasycznej pieluchy z otulaczem oraz pieluchy z kieszonką. Pieluchy Grovia Hybrid to pieluszki SIO, czyli Snap in One – “Zapnij w jedno”. Dzięki łatwości użytkowania oraz możliwości wymieniania wkładów chłonnych cieszą się sporym zainteresowaniem wśród ekologicznych rodziców.

Pieluchy hybrydowa – budowa

Pieluszki hybrydowe opinie zyskują wyśmienite przede wszystkim ze względu na swoją budowę. Zostały tak zaprojektowane, by umożliwiały przewijanie w bardzo łatwy i wygodny sposób. W pieluchach hybrydowych zastosowane zostały wymienne wkłady chłonne, które wpina się do otulacza za pomocą nap. Co za tym idzie możemy wymieniać tylko wkłady chłonne, bez zmiany otulacza!

Pieluchy hybrydowe powstają z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że pieluszka jest mięciutka i niesamowicie wygodna dla dziecka. Materiał jest przewiewny, a co za tym idzie dziecku nie grożą odparzenia. Nie musimy martwić się również otarciami, czy zaczerwienieniami. Pieluszka Grovia Hybrid dzięki swojej delikatności nie uszkadza skóry dziecka i jest dla niego w pełni bezpieczna.

Wkłady do pieluch hybrydowych

Wkłady do pieluszek hybrydowych produkowane są tylko i wyłącznie z naturalnych oraz biodegradowalnych materiałów. Dostępne są wkłady różnego typu, co pozwala na dopasowanie według własnych upodobań. W ofercie znajdziemy wkład chłonny z mikrofibry, bawełny organicznej, czy cieszącego się wielkim zainteresowaniem włókna bambusowego. Włókno bambusowe posiada właściwości antybakteryjne, co sprawia, że jest chętnie wybierany przez ekologicznych rodziców. Ten model wkładu chłonnego zalecany jest dla dzieci z alergiami skórnymi, czy atopowym zapaleniem skóry. Pieluchy hybrydowe z wkładem bambusowym są świetną alternatywą dla zwykłych perfumowanych, bądź wyprodukowanych z użyciem lateksu pampersów, które są niebezpieczne dla skóry dziecka.

Otulacze do pieluch hybrydowych

Pieluchy Hybrid Grovia powstały z wielką dbałością nie tylko o funkcjonalność, ale również o walory estetyczne. Otulacze do pieluch hybrydowych przygotowane zostały w różnych wersjach kolorystycznych, z różnego rodzaju wzorami idealnymi zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.  Co więcej otulacze te są typu One Size, co oznacza, że nadają się na cały okres ekologicznego pieluchowania – wielka ulga dla Twojego portfela!

Pieluchy hybrydowe to bardzo funkcjonalny model ekologicznych pieluch wielorazowych, a to za sprawą łatwej regulacji umożliwiającej dopasowanie do rozmiarów i wagi dziecka. Prezentują się bardzo zgrabnie i zachwycają rodziców swoim wyglądem. Oferta pieluch Hybrid Grovia jest bogata we wzory takie jak chociażby samoloty, zwierzaki, czy kwiaty. Z pewnością znajdziesz model, który przypadnie Ci do gustu!

Przeczytaj więcej: Pieluchy Wielorazowe opinie zyskują wyśmienite!