Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluszki GroVia Outlast - idealne dla niemowląt
Marki pieluch Pieluchy GroVia

Pieluszki GroVia Outlast

Pieluszki GroVia Outlast

Jeden z czołowych producentów artykułów higienicznych dla niemowląt i dzieci, firma GroVia stworzyła linię pieluch wielorazowych zaopatrzonych w system Outlast, umożliwiający wybór konkretnego rodzaju zapięcia otulacza zgodnie z indywidualnymi preferencjami – na napy lub rzepy. Dzięki temu systemowi, zaopatrzone w niego wielorazowe pieluchy GroVia ONE stały się jednym z najpopularniejszych rodzajów eko pieluch dostępnych na rynku.

Pieluszki GroVia Outlast przeznaczone są dla dzieci o wadze od 4,5 do 16 kilo, co oznacza, że mogą być stosowane przez niemal cały okres pieluchowania niemowlęcia i małego dziecka. Dobrany indywidualnie system regulacji za pomocą nap lub rzepów pozwala dostosować kształt otulacza idealnie do ciała dziecka, co czyni codzienne użytkowanie łatwym i komfortowym. Stosowanie tego samego rozmiaru otulacza przez cały okres pieluchowania przyczynia się do znacznego zmniejszenia kosztów pieluch, mniejszego zużycia, a tym samym codziennej egzystencji w dbałości o dobro środowiska naturalnego.

Pieluszki GroVia Outlast – Naturalne materiały i oryginalne wzornictwo

Pieluchy GroVia Outlast wykonane są z naturalnych materiałów – bawełnianego zwykle otulacza i różnych rodzajów chłonnych wkładów z naturalnej bawełny oraz dodatkowego wsadu z mikrofibry zwiększającego absorpcję wilgoci.

Otulacze każdego z rodzajów pieluszek GroVia O.N.E zaprojektowane są z wielką dbałością o kolorystykę oraz wykorzystane motywy dekoracyjne, które przyczyniają się di znacznego zwiększenia atrakcyjności pieluszki, zwłaszcza wśród rodziców zwracających uwagę na modną i estetyczną prezentację dziecka i jego otoczenia. Bogata, efektowna paleta barw otulaczy obejmuje między innymi pieluchy ekologiczne w kolorze cytrynowej żółci, fioletowego kwiatu lotosu, głębokiego błękitu określanego jako topaz czy interesującej szarości. Wykorzystane motywy dekoracyjne to między innymi kwiat winorośli czy auto z przyczepa kempingową.

Pieluchy GroVia Outlast, a dzieci o wymagającej skórze

Pieluszki GroVia Outlast posiadają zatem szereg zalet niezmiernie istotnych z punktu widzenia wygody i prostego stosowania w przypadku opiekunów oraz komfortu noszenia ważnego z punktu widzenia dziecka. Nowatorskie rozwiązania techniczne w połączeniu z atrakcyjną, adekwatną do potrzeb ceną sprawiają, iż pieluszki te stają się jednymi z chętniej kupowanych i polecanych, zwłaszcza przez matki, którym wygoda i zdrowie dziecka najbardziej leży na sercu.

Pieluchy 2 w 1 to idealne rozwiązanie dla niemowląt.

Wysoka jakość wykonania oraz naturalne, wysokogatunkowe materiały zabezpieczone certyfikatami jakości stanowią najlepszą gwarancję bezpiecznego stosowania, nawet w przypadku dzieci o podwyższonej wrażliwości, o skłonnej do podrażnień i zaczerwienień skórze. Dlatego też pieluszki wielorazowe w wersji eko szczególnie polecane są dla dzieci chorujących na rozmaite alergie skóry oraz najmłodsze maluchy cierpiące na atopowe zapalenie skóry. Bawełna i jej pochodne, z których wykonane są wkłady pieluch pozwalają utrzymać stałą cyrkulację powietrza, co zapobiega przed przegrzaniem, tworzeniem się potówek czy krostek. System Outlast pozwalający wybrać napy lub rzepy regulujące wielkość pieluchy stanowi znaczne ułatwienie codziennej pielęgnacji dzieci o wymagającej skórze.

Czytaj również: Pieluchy wielorazowe dla noworodka, kluczowe informacje dla rodzica.