Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluchy Grovia ONE - Pieluszki wielorazowe dla dzieci
Pieluchy GroVia

Pieluchy Grovia ONE

Pieluchy Grovia ONE

Pieluchy Grovia ONE to nowość w świecie ekologicznych pieluch wielorazowych. Zyskują coraz większe uznanie ekorodziców, którzy z chęcią sięgają po nowe modele pieluszek. Dzięki swoim właściwościom idealnie sprawdzają się w trakcie dłuższych wypraw i wycieczek. Stosowane są również nocą i w trakcie podróży samochodem. Zapytasz pewnie, jakie zalety mają pieluszki Grovia ONE – śpieszę z odpowiedzią!

Pieluchy Grovia O.N.E. – zwiększona chłonność

Ekologiczne pieluszki GroVia O.N.E. cechuje zwiększona wchłanialność, a to wszystko dzięki zastosowanej bawełnie i mikrofibrze, które chłoną znacznie więcej niż inne pieluchy. Nie tylko rodzaj wkładu wpływa na chłonność, ale również ich kształt. Wkład chłonny do pieluch GroVia ONE został tak zaprojektowany, by zapewniał nie tylko komfort, ale również sprawiał, że dziecko ma uczucie suchości. Pielucha została tak wykonana byś mogła z łatwością wpinać i wypinać wsad chłonny – zależnie od potrzeb.

Czyż nie brzmi to wspaniale? Wybierasz się w dłuższą podróż samochodem, bądź samolotem i wiesz, że zmiana pieluszki będzie utrudniona. Wpinasz w pieluchę Grovia ONE dodatkowy wkład, a on zadba o to by dziecko czuło się w 100% komfortowo.

Pieluszki Grovia ONE – system Outlast

Pieluchy Grovia O.N.E. produkowane są w uniwersalnych rozmiarach, co za tym idzie są odpowiednie dla dzieci o wadze od około 4,5 kilograma do nawet 16 kilogramów. Ciekawi Cię zapewne, jak o możliwe. Otóż, pieluszki te posiadają specjalny system zapięć o nazwie Outlast, który umożliwia wygodną regulację. Do wyboru masz pieluchy na napy oraz pieluchy na rzepy. Co więcej, nie musisz martwić się zużyciem rzepów, bowiem w każdej chwili możesz je wymienić.

System zapięć Outlast sprawia, że pieluchy Grovia ONE są łatwe w użyciu i umożliwiają dokładne zapięcie dziecka po to by pieluszka dokładnie przylegała do ciała dziecka. Zewnętrzna warstwa pieluchy został wykonana z bardzo miękkiego, biodegradowalnego poliestru TPU. Tak solidny i wodoodporny materiał zapewni bezpieczeństwo dziecku i sprawi, że może przespać w pieluszce całą noc – bez obaw o przeciekanie.

Różnorodne kolory i modele pieluch Grovia ONE

Przed pierwszym użyciem ekologiczną pieluchę Grovia ONE należy wyprać z detergentem. To sprawi, ze osiągnie ona pełną chłonność. Pieluszki wielorazowe to nie tylko oszczędność, ale przede wszystkim zdrowie i wygoda Twojego dziecka. Zadbaj o swojego malucha i wybierz jeden z modeli pieluch Grovia ONE, które zachwycają swoimi różnorakimi kolorami i wzorami.

Poznaj opinie o Pieluchach Grovia!