Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluchy wielorazowe Grovia - dobry wybór dla Twojego maluszka
Pieluchy GroVia

Pieluszki wielorazowe Grovia – idealne dla Twojego maluszka

Pranie Pieluch Wielorazowych

Kupując produkty dla dzieci zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania, użyte materiały i bezpieczeństwo jakie zapewnia produkt. Podobnie jest w przypadku pieluszek. Z jednej strony produkt powinien być bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka, powinien być skuteczny, czyli w tym przypadku bardzo chłonny i wodoodporny. Dobrze byłoby, aby nie był zagrożeniem dla środowiska naturalnego, jak chociażby bardzo popularne pieluchy jednorazowe. Wyzwaniu temu stawiły czoła pieluchy Grovia.

Dlaczego pieluchy wielorazowe Grovia?

Pieluchy jednorazowe posiadają w swoim składzie szereg chemicznych substancji, mających zapewnić dużą chłonność. Nie są jednak przyjazne ani dla dziecka, mając przecież kontakt bezpośredni z jego skórą, ani nie są przyjazne dla środowiska, gdyż ich rozkład w przyrodzie trwa wiele setek lat. Pieluchy wielorazowe Grovia natomiast wykorzystują naturalne składniki jak organiczna bawełna czy konopie. Wielorazowy użytek będzie oszczędzał zarówno budżet rodziców, jak i środowisko naturalne.

Zalety wielorazowych pieluch Grovia

Pieluszki Grovia są produktem dokładnie przemyślanym i dobrze zaprojektowanym. Myśl o bezpieczeństwie i poczuciu komfortu przez dziecko wydaje się być dla producenta najistotniejsza. Korzystanie z pieluch ułatwia fakt, że przez cały okres pieluszkowania możliwe jest używanie tego samego egzemplarza. Jego uniwersalny rozmiar pasuje do dzieci od 4,5 do 16 kilogramów. Jej wielkość można regulować zatrzaskowymi guziczkami. Co ważne pieluszki Grovia nie zawierają rozpuszczalników i formaldehydów, uznanych za niebezpieczne. Linia wielorazowych pieluch hybrydowych to większa wygoda. Składa się z otulacza oraz wymiennych wkładów, które można wymieniać na nowe, a zużyte prać. Otulacze występują w wersji na rzepy oraz zatrzaski.

Seria pieluszek O.N.E. to zwiększona chłonność wkładów, co przyda się szczególnie podczas zakładania pieluchy dziecku na noc. W okresie letnim na pewno przydadzą się specjalne pieluchy do kąpieli. Grovia proponuje specjalne rozwiązania dla dzieci uwielbiające zabawy w wodzie. Zwiększona szczelność nie pozwoli na wydostanie się zanieczyszczeń na zewnątrz. Wkładki z miękkiej dzianiny frotte będą cały czas dbały o najwyższą wygodę noszenia.

Wkłady do pieluszek są również wykonane z najwyższą precyzją. Duża chłonność idzie w parze z szybkim schnięciem. Wykonane są w różnych wersjach: z bawełny naturalnej, mieszanki konopi i bawełny, a także mikrofibry. Wszystkie wykończenia są mięciutkie i przyjazne dla skóry bobasa. W razie potrzeb można dołożyć do pieluszek dodatkową wkładkę uzupełniającą, zwiększając pojemność i chłonność pieluszki.