Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Nosidełko Tula Jet - nosidło do noszenia niemowląt i dzieci
Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Jet

Tula to marka, z którą zetknęła się chyba każda osoba poszukująca sprawdzonego rozwiązania w zakresie noszenia najmłodszych dzieci. Ten lubiany przez rodziców producent nosidełek oferuje wiele modnych modeli, wśród których można wybrać ten najbardziej odpowiedni dla rodzica i dziecka. Szczególnie godne uwagi okazuje się być nosidełko Tula Jet.

Dlaczego nosidełko Tula Jet?

Nosidełka do noszenia dzieci stały się wręcz przebojem w ostatnich latach. Nie ma zarówno dla rodzica jak i dziecka wygodniejszej i bezpieczniejszej formy podróżowania czy wspólnego przemieszczania się. To co wyróżnia nosidełko Jet od wózków dziecięcych to zdecydowanie większa wygoda i sprawność podczas chodzenia z małym dzieckiem. Wózek może powodować trudności przy pokonywaniu stromych schodów, trudno zmieścić się z nim w zatłoczonym autobusie. Nosidełko Tula Jet ułatwi podróżowanie oraz zapewni dziecku tak ważną na tym etapie życia bliskość.

Nosidło Tula Jet – charakterystyka

Już na pierwszy rzut oka model ten odróżnia się stylistyką od innych produktów tego typu. Ciekawy wzór w krzyżyki nadaje mu stylu, co z pewnością przykuwa uwagę. Warte podkreślenia jest to, że materiał wykorzystany do produkcji nosidełka posiada certyfikat Oeku-Tex Standard 100. Jest to bardzo ważna informacja, gdyż nosidełko ma bezpośredni kontakt ze skórą dziecka. Gwarantuje on użycie materiałów bez szkodliwych substancji dla maluszka. O wysokiej jakości tego produktu świadczy również fakt, że jest on w całości szyty ręcznie. Nosidełko Jet Tula przystosowane jest do noszenia dziecka o wadze od 7 kg do 20 kg. Użycie dodatkowej wkładki umożliwia noszenie niemowlaka już o wadze 3 kg.

Zalety nosidełka Tula Jet

Produkt posiada miękkie, wygodne szelki, które nie będą powodowały bólu czy obtarć podczas dłuższego noszenia. Dziecko może być umieszczone z przodu lub tyłu. Pojemna kieszeń na pasie biodrowym pozwala na schowanie niezbędnych akcesoriów dla dziecka jak np. chusteczki. Nosidełko Tula Jet jest łatwa w użyciu i umożliwia bardzo długie użytkowanie.. Produkt cieszy się dobrymi opiniami ze strony matek jak i ojców, w których podkreślane jest wysokie bezpieczeństwo dziecka podczas noszenia i wysoka staranność wykonania. Bardzo korzystnie wypada stosunek ceny do jakości nosidełka, co jest kolejnym jego atutem.