Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Nosidełko Free-to-Grow Tula - nosidełko dla dzieci i niemowląt
Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Free-to-Grow Tula

Nosidełko Free-to-grow firmy Tula zapewniają maksymalny komfort, wygodę i bezpieczeństwo zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Są to ergonomiczne nosidełka wykonane w stu procentach z bawełny wysokiej jakości. Są dostępne w różnych wzorach i kolorach.

Nosidełka firmy Tula

Wybierając nosidełko dla dziecka odpowiedzialni rodzice powinni przede wszystkim zwrócić uwagę na to czy dziecko może przyjąć w nim właściwą pozycję na tak zwaną żabkę i czy krzywizna kręgosłupa jest odpowiednia. Dobre nosidełka powinny mieć możliwość regulacji, zwłaszcza na poziomie panela między nogami dziecka. Dziecko powinno mieć zapewnioną stabilizację, nie powinno wyginać się na boki. Bardzo ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie główki dziecka. Nosidełko Free-to-Grow Tula w 100% spełnia powyższe warunki.

Nosidełko Free-to-Grow Tula

Nosidełko Tula Free-to-grow to nowość na rynku. Największą zaletą tego nosidełka to możliwość użytkowania go podczas całego okresu noszenia maluszka. Free-to-grow to najnowszy model nosidełka. Jest ono ergonomiczne, zaprojektowane tak, aby rosło wraz z maluszkiem. Nadaje się już dla niemowlaków, które ważą więcej niż 3,2 kg. Posiada regulację szerokości i wysokości panelu. Dzięki temu można dobrać odpowiednią pozycję na różnym etapie rozwoju dziecka.

Nosidełko wyposażone jest w miękkie szelki i regulowane taśmy, które pozwalają idealnie dopasować nosidełko. Szeroki i miękki pas biodrowy, oraz dodatkowe wypełnienie wokół otworów na nóżki, zapewniają dziecku dodatkową wygodę.

Free-to-Grow – Idealne rozwiązanie

Wyposażone jest w dużą kieszeń, która pozwala przechowywać niezbędne drobiazgi. Odpinany kapturek, który podtrzymuje głowę dziecka w prawidłowej pozycji, znacznie ułatwia karmienie piersią. Chroni także maluszka przed działaniem wiatru, słońca czy deszczu.

Nosidełko Free-to-Grow dla dzieci to świetne rozwiązanie. Dziecko jest blisko rodzica, czuje się bezpieczne i spokojne, a rodzic zyskuje dwie wolne ręce, a także nie musi brać wszędzie ze sobą wózka. Jest to bardzo ważne przy korzystaniu z komunikacji miejskiej czy w trakcie robienia zakupów. Jest także łatwe i proste w użyciu, ponieważ posiada tylko szelki i kosz, w którym, za pomocą łatwych do odpięcia klamer i rzepów zapina się dziecko. Nosidełka, dopasowane do ciała dziecka, pozwalają na utrzymanie prawidłowej postawy, wygodnej i bezpiecznej pozycji maluszka.
Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, którzy nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia, ale też nie chcą rozstać się z dzieckiem.