Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Moje pierwsze nosidełko LennyLamb - do noszenia dzieci
Nosidełka dla dzieci

Moje pierwsze nosidełko LennyLamb

Noszenie dzieci w nosidle ma wiele zalet – odciąża kręgosłup i przywraca swobodę, niemowlęciu zapewnia bliskość i bezpieczeństwo, a rodzicowi wygodę. Jak rozpocząć swoją przygodę z nosidłami dziecięcymi? Ich czołowy producent, firma LennyLamb, postanowiła wyjść naprzeciw rodzicom, którzy poszukują pierwszego nosidła dla swojej pociechy, wypuszczając na rynek model Moje Pierwsze Nosidełko LennyLamb. Dlaczego zwrócić uwagę na ten produkt?

Dlaczego warto nosić dziecko w nosidełku?

Nosidełko to jedno z akcesoriów, w które koniecznie powinniśmy się wyposażyć, zostając rodzicami. Jest to bardzo praktycznie rozwiązanie zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Pozostawia nam do dyspozycji wolne ręce, dzięki czemu bez problemu możemy wykonywać prace domowe, taki jak mycie naczyń czy odkurzanie, jednocześnie mając na rękach niemowlę. Moje pierwsze nosidełko LennyLamb doskonale sprawdza się także podczas spacerów czy zakupów – w przeciwieństwie do wózka nie sprawia kłopotu w trakcie wsiadania do tramwaju czy wchodzenia do sklepu.
Dodatkowe atuty nosidła to wygoda i bezpieczeństwo – zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Transportując niemowlę w nosidle, nie narażamy tak swojego kręgosłupa i nie wpływamy negatywnie na swoją postawę. Niemowlę natomiast, znajdując się na piersi rodzica, jest spokojniejsze, mniej płacze i rzadziej cierpi na kolki dzięki masażowi “brzuszek do brzuszka”.

Moje Pierwsze Nosidełko LennyLamb – zalety

Znany producent nosidełek dziecięcych LennyLamb postanowił wyjść ku potrzebom rodziców, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z noszeniem pociechy i często czują się zagubieni w gąszczu propozycji różnych modeli. Moje Pierwsze Nosidełko do noszenia LennyLamb zaprojektowane zostało z myślą o wygodzie dorosłych i bezpieczeństwie maluszków. W jego tworzeniu brali udział doświadczeni lekarze i fizjoterapeuci – to dlatego doskonale dopasowuje się ono do ciała i jest wyjątkowo ergonomiczne. Wysokiej jakości bawełna – trwała i elastyczna – bez problemu znosi ciężar dziecka i odciąża kręgosłup rodzica. System klamer i pasów to doskonała stabilizacja i gwarancja bezpieczeństwa.

LennyLamb – pozostałe atuty nosidełka

Moje Pierwsze Nosidełko od LennyLamb, podobnie jak pozostałe modele od tego producenta, posiada certyfikaty potwierdzające jego wysoką jakość. Przede wszystkim do farbowania tkanin nie użyto żadnych szkodliwych barwników. Nosidło w całości zostało wyprodukowane w Polsce i nie bez powodu zyskało dobrą opinię wśród klientów. Jego atutem jest szybkie zakładanie i zdejmowanie oraz idealne dopasowanie do ciała. Regulowane, nadaje się do noszenia dzieci od 6 do 20 kilogramów.