Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Nosidełko Tula Arrows - do noszenia dzieci i niemowląt
Nosidełka dla dzieci

Nosidełko Tula Arrows

Nosidełka stają się coraz bardziej popularne. Główne cechy, których poszukują młodzi rodzice to: wygoda, bezpieczeństwo i dobry wpływ na zdrowie i rozwój dziecka. Wszystko to charakteryzuje nosidełko Tula Arrows. Noszenie dziecka blisko piersi wyzwala pozytywne emocje, zapewnia ciągły kontakt a co za tym idzie,maluszek czuje się bezpiecznie.

Nosidełko Tula Arrows znajdziesz w sklepie Amedu: https://amedu.pl/nosidelko-tula-arrows-baby

Nosidełko Tula Arrows

Nosidło Tula Arrows ma piękny w swej prostocie wzór białych strzałek. Materiał bazowy jest jasnoszary, tak samo jak odpinany kapturek. Musztardowe nóżki dodatkowo rozweselają całe nosidełko.
Jest ono wyposażone we wszelkie udogodnienia dla malucha i jego mamy. Miękkie i wygodne szelki, regulowane taśmy oraz pojemna kieszeń z przodu pasa biodrowego sprawiają, że spacer czy zakupy z maluchem przestają być męczące lub niewygodne. Wyprofilowanie nosidełka i idealne rozłożenie ciężaru dziecka sprawiają, że rodzic niemal nie czuje jego ciężaru.

Nosidełko Tula Arrows może być używane zarówno do noszenia z przodu jak i z tyłu. Noszenie dziecka na plecach jest przeznaczone od 12 miesiąca życia. Jeśli dziecko jest młodsze odpowiednie będzie noszenie dziecka z przodu.
Wokół otworów na nóżki dziecka znalazły się dodatkowe wypełnienia, które zapewniają mu jeszcze większy komfort. Nosidełko Arrows Tula może być uzupełnione o wkładkę dla niemowlaka, która umożliwia noszenie dziecka w taki sposób niemal od urodzenia ( dziecko musi ważyć 3,5 kg).

Jak dbać o nosidełko Tula Arrows

Nosidełko Tula Arrows to produkt w 100% z bawełny. Spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Materiały nie zawierają żadnych szkodliwych związków takich jak pestycydy, formaldehydy czy metale ciężkie.

Zalecane jest czyszczenie nosidełka punktowo ciepłą wodą z mydłem za pomocą miękkiej szmatki. Można także wyprać nosidło w pralce w zimnej wodzie, z użyciem delikatnego programu i łagodnych detergentów. Należy je suszyć w pozycji pionowej.

Połączenie jakości i dobrej ceny

Staranne wykonanie i świetnej jakości materiały sprawiają, że nosidełko Arrows Tula nie niszczy się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jest to doskonała inwestycja na pierwsze lata opieki nad dzieckiem, co potwierdzają pozytywne opinie rodziców z całej Polski. Atrakcyjna cena i solidne wykonanie sprawiają, że nosidełko Tula Arrows jest polecane przez klientów.