Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Nosidełko Tula Free-to-Grow Blossom - do noszenia dzieci i niemowląt
Nosidełka dla dzieci

Tula Blossom – radość z rodzicielstwa

Masz już dość nie poręcznego wózka, z którym nie sposób poruszać się po zatłoczonym sklepie? Może męczy cię to, że nie możesz spędzać z maleństwem wystarczająco dużo czasu i zostawiasz je w łóżeczku, bo przecież rodzicielstwo musisz pogodzić z codziennymi obowiązkami.

A może, jako młody ojciec, chciałbyś nawiązać bliską więź ze swoim szkrabem, ale nie wiesz jak pokonać dystans dzielący cię od maleństwa w łóżeczku? Albo wybrałbyś się w góry, jak dawniej, ale teraz z całą rodziną, ale przecież wózek nie da rady?

Te wszystkie ograniczenia można rozwiązać dzięki nosidełku dla dzieci. Jednymi z najbardziej cenionych są nosidełka firmy Tula. Ich linia Free-to-Grow przeznaczona jest dla dzieci od momentu urodzenia do nawet kilkulatków. Dopuszczalny ciężar dziecka może wynosić od 3,2 do 20 kg. Może więc ono służyć Ci przez cały okres noszenia!

Free-to-Grow Blossom – Cechy

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewnia ono bezpieczeństwo i komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Główne cechy, jakimi charakteryzuje się nosidełko Tula Blossom to regulowany panel, który dzięki możliwości ustawienia w trzech pozycjach na szerokość i w dwóch na wysokość można idealnie dopasować do ciężaru i wzrostu dziecka.

Kolejną ważną cechą jest to, iż nosidełko Blossom posiada konstrukcję pozwalającą niemowlętom przyjęcie zdrowej pozycji żabki. Nóżki są w niej podgięte, co odciąża delikatny kręgosłup i stabilizuje stawy biodrowe. Kręgosłup przyjmuje kształt rogalika, fizjologiczny dla tego okresu, natomiast główka uzyskuje podparcie na piersiach rodzica.

Nosidełko Free-to-Grow Blossom zapewnia również komfort rodzicom – miękkie szelki oraz szeroki pas biodrowy umożliwiają właściwe rozłożenie ciężaru, co pozwala na pokonywanie długich dystansów bez przeciążania kręgosłupa. Możliwość noszenia nosidełka z przodu i z tyłu pozwala na dobranie wygodnej opcji w zależności od wieku dziecka.

Nosidełko Blossom FTG Tula – Materiał

Bezpieczeństwo jakie daje nosidełko Tula Blossom to również materiał, z jakiego jest wykonane. Bawełna użyta do jego uszycia jest przewiewna i lekka, a przede wszystkim posiada posiada certyfikat OEKO-Tex® Standard 100. To oznacza, iż do jej produkcji nie użyto substancji szkodliwych dla zdrowia, np. pestycydów, metali ciężkich czy też alergizujących barwników.

Projektując nosidełko Blossom pomyślano o wielu drobiazgach. Nie zapomniano o obszyciu otworów na nóżki delikatnym materiałem, odpinanym kapturku czy kieszeni na drobiazgi. Atrakcyjnym wygląd o pogodnym, kwiatowym wzorze to kolejna zaleta zaprojektowanego nosidełka Blossom. Nosidełko Blossom pozwoli rozkwitnąć twojemu rodzicielstwu i twojemu dziecku.