Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluchy wielorazowe Close Parent - dla dzieci i niemowląt
Pieluchy Close Parent

Pieluchy wielorazowe Close Parent dla dzieci i niemowląt

Pokolenie naszych mam i ojców pewnie łapie się za głowę, gdy słyszy, że pieluszki wielorazowe znów podbijają świat. Nie wyobrażają sobie, że można z własnej woli zrezygnować z wygody tzw. pampersów. Tymczasem w ciągu ostatnich 25-30 lat zmieniła się świadomość ekologiczna społeczeństwa i zmienił się styl wychowywania dzieci. Rodzice, również pragną wybierać produkty, które nie będą miały negatywnego wpływu na zdrowie ich dziecka. Idealnym rozwiązaniem wydają się być pieluchy wielorazowe Close Parent dla dzieci i niemowląt.

Jakie są pieluchy wielorazowe Close Parent ?

To, co odróżnia wielorazowe pieluszki Close Parent od dawnych pieluch tetrowych to przede wszystkim zastosowanie innych materiałów. Pieluchy wielorazowe składają się z kilku elementów:
– nieprzemakalnych otulaczy zabezpieczających przed wydostaniem się wilgoci na zewnątrz pieluszki
– wkładów, które wchłaniają wilgoć
Działanie takich pieluch jest bardzo proste. Otulacz wypełniamy wkładem i zakładamy dziecku. Otulacze dzięki specjalnym zapięciom można idealnie dopasować do rozmiaru dziecka.

Dlaczego warto wybrać wielorazowe pieluchy Close Parent ?

Dawniej używanie pieluch tetrowych rzeczywiście było udręką. Trzeba było je przebrać, wyprać, wygotować w garnku, wysuszyć i wyprasować. Nic dziwnego, że “pampersy” ówcześni rodzice przyjęli z ogromnym entuzjazmem. Dziś, w dobie pralek automatycznych i dostępności nowoczesnych pieluszek wielorazowych Close Parent, sprawa jest znacznie prostsza. Brudny wkład lub otulacz wystarczy przepłukać pod kranem i wyprać w pralce. Każdy wkład można włożyć do woreczka blokującego nieprzyjemny zapach, a pod koniec dnia lub co drugi dzień wyprać.

Pieluchy wielorazowe Close Parent są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Można wybierać również w modelach i zapięciach pieluch, których wybór również jest duży. Każdy rodzic na pewno znajdzie odpowiednią pieluchę dla swojej pociechy.

Pieluszki wielorazowe Close Parent to również bardzo duża oszczędność. Podstawowy zestaw wielu dzieciom potrafi wystarczyć na cały okres pieluchowania. Takie pieluchy są też stworzone z materiałów przyjaznych skórze dziecka, dlatego zmniejszają szansę na odparzenia i reakcje alergiczne. Oczywiście pieluchy wielorazowe to ogromny wkład w ochronę środowiska. Wystarczy pomyśleć, że jedno dziecko zużywa w ciągu swojego życia ponad 4 000 jednorazowych pieluch! A każda z nich ląduje w koszu… W przypadku pieluch wielorazowych liczba ta spada do kilkunastu, a w dodatku wkłady są całkowicie biodegradowalne. I właśnie to dla współczesnych, świadomych rodziców jest w dzisiejszych czasach bardzo ważnym argumentem skłaniających ich do powrotu do nowych-starych pieluch wielorazowych!