Warning: include_once(/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20

Warning: include_once(): Failed opening '/home/p0l5k4pi3luch0w4/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/p0l5k4pi/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 20
Pieluchy Close Parent Pop In - Pieluszki wielorazowe
Marki pieluch

Pieluchy Close Parent Pop In

Pieluchy Close Parent Pop In

Close Parent to jedna z czołowych firm i liczących się marek na rynku artykułów higienicznych dla niemowląt i dzieci. Wykorzystująca najnowsze rozwiązania techniczne oraz wysokiej jakości materiały potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwa, firma Close Parent jest rozpoznawalną i polecaną przez rodziców marką. Artykuły firmy Close Parent to przede wszystkim różnego rodzaju ekologiczne pieluchy wielorazowego użytku przeznaczone dla dzieci na cały okres pieluchowania – od noworodka po malucha stosującego majteczki treningowe w nauce świadomego korzystania z toalety.

Pieluchy Close Parent, które „rosną wraz z dzieckiem”

Jednym z popularniejszych i najczęściej kupowanych rodzajów pieluch tej marki są pieluchy Pop In, czyli pieluchy 2 w 1 przeznaczone dla dziecka na cały okres stosowania pieluchy. Otulacze pieluch mają tę samą wielkość, a ich dopasowanie do rozmiaru dziecka jest możliwe dzięki systemowi regulujących wysokość nap oraz rzepów stosowanych do regulacji szerokości. Dzięki temu pieluchy Close Parent w wersji 2 w 1 „rosną wraz z dzieckiem” odpowiednio dopasowując się do jego zmieniających się wymiarów.

Pieluchy Close Parent Pop In wykonane są z wysokiej jakości materiałów otulacza oraz wkładów. Otulacz wykonany jest ze specjalnego poliestru powlekanego TPU o zwiększonej funkcji izolacyjnej. Płaskie napy oraz rzepy otulacza nie mają styczności ze skórą dziecka i nie odciskają się na niej, co dodatkowo zwiększa poczucie komfortu podczas codziennego użytkowania.

Wkłady produkowane są z rozmaitych, bardzo chłonnych, absorbujących wilgoć tkanin, jak aksamitnie miękkie włókna bambusowe, odmiana mikrofibry w wersji minkee czy wreszcie dający poczucie suchości materiał coolmax.

Pieluszki Close Parent Pop In – ochrona i wysoka jakość wykonania

Nowatorskie rozwiązania w zakresie wykorzystywanych materiałów dają gwarancję bezpiecznego użytkowania. Naturalne tkaniny, z których wykonane są wkłady są nie tylko chłonne, ale również umożliwiają cyrkulację powietrza pozwalając oddychać skórze dziecka, które w pieluszkach Close Parent ma poczucie długo utrzymującego się komfortu i suchości. Pieluchy Close Parent są dobrym wyborem w przypadku najmłodszych dzieci oraz maluchów o szczególnie wrażliwej skórze, ponieważ naturalnie wykonane eko pieluchy Pop In zabezpieczają przed odparzeniami i zaczerwieniami.

Pieluchy Pop In produkowane są nie tylko z wykorzystaniem naturalnych materiałów najwyższej jakości, ale również z oryginalnych pod względem wykorzystanej palety barw i motywów dekoracyjnych tkanin. Na rynku artykułów higienicznych dla dzieci dostępne są pieluchy Close Parent gładkie lub zdobione interesującymi motywami zwierząt, lalek, a nawet robotów.

Ekologiczne pieluszki AIO dla dziecka.

Pieluchy Close Parent to z całą pewnością jedne z najlepszych i najbardziej atrakcyjnych ekologicznych pieluszek wielorazowych dostępnych w tej chwili na rynku. Są nie tylko idealnym wyborem dla rodziców planujących wyprawkę dziecka, ale również doskonałą opcja na prezent dla malucha, ponieważ pieluchy Pop In dostępne są dla dzieci o wadze 4 do 16 kilo, dzięki czemu okres ich użytkowania jest maksymalnie wydłużony. Pozwala to zabezpieczyć dziecko przez cały okres jego intensywnego wzrostu i rozwoju.